Nejlevnější poštovné!

Nabízíme nejlevnější poštovné a balné široko daleko - respektive LEVNĚJI TO NEJDE !!!

Díky naší exluzivní smlouvě s naším soukromým přepravcem, Vám nabízíme poštovné a balné za neskutečně nízkou cenu 0 kč!

POŠTOVNÉ ZDARMA PO ČR I SLOVENSKU !

 

Fungujeme na principu odesílání objednávek přímo od našich smluvních partnerů a dodavatelů. Tímto způsobem se minimalizují náklady na celkovou koordinaci logistiky i samotný transport zásilek.

Zboží je odesíláno přímo našim zákazníkům od našich dodavatelů a partnerů v zahraničí. Obchodujeme prakticky s celým Světem o proto nevíme, odkaď která zásilka jde. Máme partnery v EU - v Německu, Britanii, Italii, Francii. Pokud jde zboží od jednoho z těchto dodavatelů (kteří sídlí v Evropě), pak je objednávka doručena v rozmezí 5-10 dnů od provedení platby.

Pokud jde zásilka k Vám z Číny, Honk Kongu, Singapuru, USA a dalších vzdálenějších destinací, pak je třeba počítat s delší dodací lhůtou. Běžně okolo 14 dní. V případě svátků, či komplikací může jít zásilka v extrémním případě i měsíc.

Proto je u každé položky na naší nákupní galerii www.tvujdar.cz uvedená dostupnost 10 - 40 dní... chceme si být jisti, že své zboží dostanete v rámci uvedených podmínek a proto se raději jistíme udanou delší dobou....

Tedy teď již zbývá jen si vybrat, např v našich hitovkách zde: http://tvujdar.cz/hitovky-a124

 

Kontakt na nás :
NAŠE PLUSY

Tisíce levných dárků

Doba dodání 14-40 dnů.

Přehledné kategorie.

Reálné a kvalitní fotky produktů.

Poštovné po ČR a Slovensku zdarma.