Zajímavosti - Hello Kitty

Kočička Hello Kitty vznikla v 70. letech v Japonsku jako hlavní postava seriálu, který nesl stéjné jméno. Tato kočičí postava způsobila ve své době opravdový poprask, stejně jako pár desítek let předtím panenka Barbie. Ne snad, že by chtěl někdo svým vzhledem kočičku Kitty napodobovat, ale ženy jí začaly napodobovat v oblékání doplňcích a celkové filosofiii.

V čem že je postavička Hello Kitty tak jedinečná?

Je to právě v tom, že umí oslovit všechny generace dívek a žen, od malých předškolních dětí, až po jejich babičky a někdy i prababičky :).

Krásňoučké, růžovoučké věcičky Hello Kitty si oblíbily ženy po celém Světě, od Japonské, přes Evropu, až po spojené státy. Díky své roztomilosti a převážně růžovému designu si tuto módu zamilovaly ženy napříč celým věkovým spektrem. Že kočičku milují a napodobují děti, které ji znají z pohádek, není překvapivé. Ovšem stejného zájmu se těší u maminek a babiček těchto dětí. Není žádnou vyjímkou pozorovat paní ve zralých letech např. s deštníkem nebo kabelkou Hello Kitty.

Chytrá politika této značky cílí záměrně na segment, který příliš nepodlého trendovosti a věkovosti. Jedná se například o peněženky Hello Kitty nebo hodinky Hello Kitty. Vzhled právě hodinek a peněženek je uvinerzální a prakticky se nemění - a to je přesně to, co každý značkový výrobce potřebuje. Prodávat své výrobky bez nutnosti změny po dlouhou dobu.

Samozřejmě tím, že se jedná o prioritně dětskou postavičku, tak tato firma vyrábí většinový sortiment právě pro děti. Jedná se o papírenské zboží, jako jsou fixy, pastelky, obrázky a omalovánky Hello Kitty.

Kontakt na nás :